Usuwanie brzydkich zapachów

pranie dywanów wejherowoCzasami zdarzają się nieprzyjemne sytuacje, kiedy musisz usunąć nieprzyjemny zapach z dywanu, fotela, kanapy czy materaca . Chyba jednym z najtrudniejszych do pozbycia się jest zapach moczu. Usuwanie brzydkich

zapachów

Bardzo często klienci pytają nas czy w pozbyciu się brzydkiego zapachu pomoże wypranie dywanu czy tapicerki, ponieważ wszelkiego rodzaju porady dostępne w internecie jak np. -użycie wody i szarego mydła dają tylko efekt krótkotrwały. 

Zawsze powtarzamy, że samo wypranie dywanu czy tapicerki na pewno zneutralizuję zapach, ale nie ma gwarancji pozbycia się tą metodą brzydkiego zapachu na 100%. Bardzo dużo zależy od tego jak intensywny jest to zapach i jak długo się utrzymuje.

Idealną metodą dającą 100% gwarancji na pozbycie się uciążliwego zapachu jest połączenie wyczyszczenia dywanu czy tapicerki metodą ekstrakcyjną razem z ozonowaniem Usuwanie brzydkich zapachów

Jak pierzemy Wasze dywany i tapicerki ?


ozonowanie wejherowoW zależności od tego jak bardzo nieprzyjemny i mocny jest zapach zabieg ten trwa od kilku do kilkunastu godzin.
Dużym plusem jest jeszcze fakt, że ozonując nie tylko pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu, ale także likwidujemy w tym pomieszczeniu wszelkie bakterie i wirusy !

Więcej o ozonowaniu – OZONOWANIE