30 maja 2018

Czyszczenie kostki

Czyszczenie kostki brukowej to dość ciężkie zajęcie, ponieważ domowymi preparatami nie jesteśmy w stanie wyczyścić jej idealnie. Praktycznie tylko użycie odpowiednich środków w połączeniu z myciem pod ciśnieniem da nam zadowalający rezultat. Czyszczenie kostki Wejherowo Władysławowo 

Zajmujemy się wysokociśnieniowym czyszczeniem powierzchni takich jak: Czyszczenie kostki Wejherowo Władysławowo
 kostka brukowa,

  chodniki,
  podjazdy,
  tarasy, 
  ogrodzenia,
  inne powierzchnie płaskie,

Czyszczenie kostki Wejherowo Władysławowo
Nawierzchnia z kostki wymaga różnego traktowania środkami w zależności nie tylko od rodzaju zabrudzeń, lecz również od rodzaju położonej kostki.
Mycie kostki brukowej wykonujemy metodą ciśnieniową z użyciem profesjonalnego sprzętu firmy Karcher. Dzięki tej metodzie usuniemy z niej nie tylko piasek i mech, ale także plamy z oleju oraz innych tłustych zabrudzeń.
Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, jakie pojawiły się na Państwa kostce brukowej.

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, punktów handlowych, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych, punktów gastronomicznych.

——————————————————————————————-

 

NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI I ICH OKOLIC

Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica, Hel, Chłapowo, Rozewie, Dębki, Kosakowo, Krokowa, Mosty, Żarnowiec, Gniewino, Luzino, Łęczyce, Lębork, Łebcz, Bolszewo, Łeba,  Mechelinki, Rewa, Gdynia, Rumia, Reda,  Szemud, Białogóra, Choczewo